Trasa zielona

 
Trudność: łatwa
Minimalny wzrost: 110 cm (od 3 lat w asyście rodziców)
Ilość przeszkód: 18
Ilość tyrolek: 2
Orientacyjny czas przejścia: 30 min.

Trasa składa się z osiemnastu przeszkód, przeznaczona jest dla najmłodszych miłośników parków linowych. Minimalny wiek dziecka to 3 lata. Dzieci mogą wejść na trasę pod opieką dorosłych. Jest to również doskonała opcja dla dzieci starszych czy dla dorosłych zmagających się z lękiem wysokości (trasa przebiega na wysokości 1 m. nad ziemią). Na trasie spotkacie krokusy i inne kwiaty występujące w Tatrach, poznacie tropy dzikich zwierząt i góralskie motywy zdobnicze, przejdziecie po ruchomych beczkach, by pod koniec zmagań usiąść w saniach konnych. Na trasie napotkacie również na dwie tyrolki.

Trasa zielonaTrasa czerwona


Trudność:  średnia
Minimalny wzrost: 120 cm
Ilość przeszkód: 18
Ilość tyrolek: 2
Orientacyjny czas przejścia: 30 min.

Trasa składa się z osiemnastu przeszkód przebiegających na wysokości 4-5 metrów nad ziemią. Minimalny wzrost uczestnika to 120 cm. Wejście na trasę to wspinaczka po "wodospadzie". Na trasie spotkacie m.in. tatrzańskie schroniska, największe stawy, zmierzycie się z łańcuchem na "Orlej Perci", by pod koniec przysiąść na ławeczce przy stoliku i spojrzeć na niezwykłą panoramę Tatr Zachodnich. Wrażeń dopełnią dwie tyrolki.

Trasa czerwonaTrasa czarna


Trudność: trudna
Minimalny wzrost: 140 cm
Ilość przeszkód: 20
Ilość tyrolek: 2
Orientacyjny czas przejścia: 40 min.

Trasa przebiega na wysokości 6-7 metrów i przeznaczona jest dla najbardziej doświadczonych pogromców parków linowych. Minimalny wzrost to 140 cm. Przeszkody czarnej trasy wymagają sprawności fizycznej, odwagi oraz sprytu. Do największych atrakcji trasy należą: skręcona drabinka, przejazd w wiadrze, skok Janosika czy slackline. Z poziomu czarnej trasy rozpościera się widok na Pasmo Gubałowskie, Giewont, Czerwone Wierchy czy otoczenie Doliny Chochołowskiej. Na trasie znajdziecie również dwie klasyczne tyrolki.

Trasa czarnaTrasa żółta - tyrolkowa


Trudność: średnia
Minimalny wzrost: 140 cm
Ilość zjazdów: 6
Orientacyjny czas przejścia: 20 min.

Trasa składa się z sześciu tyrolek. Już samo wejście na wysoki podest startowy po chwiejnej drabince speleologicznej budzi duże emocje. Pierwsza z tyrolek to mrożący krew w żyłach przejazd nad drogą - nad głowami wędrujących do Doliny Chochołowskiej turystów. Łączna długość zjazdów to blisko 200 metrów. Z trasy tyrolkowej rozpościerają się piękne widoki na pasterską Siwą Polanę, Giewont, Czerwone Wierchy i na pasmo graniczne z pięknymi urwiskami Siwiańskich Turni.

Trasa tyrolkowa