Przewodnik tatrzański

Zapraszam Państwa do skorzystania z bogatej oferty przewodnickiej: Tatry (polskie i słowackie), Zakopane, Pieniny, Podtatrze, Słowacki Raj... Jako ratownik TOPR, duży nacisk kładę nie tylko na jakość świadczonych usług, ale i na bezpieczeństwo moich klientów. Z moich usług korzystają zarówno większe grupy (szkoły, wyższe uczelnie, firmy,grupy konferencyjne, kolonie, zielone szkoły), jak i osoby indywidualne, szukające bardziej wymagających tras. W mojej ofercie znajdziecie Państwo wycieczki o różnej tematyce i różnej trudności – od spaceru zakopiańską starówką, poprzez górskie wycieczki (Dolina Kościeliska, Hala Gąsienicowa, Giewont, Rysy, Orla Perć), po wycieczki rowerowe, spływy pontonami itp.

W mojej pracy przewodnika tatrzańskiego, instruktora narciarskiego oraz ratownika TOPR, miałem możliwość przeżycia wielu niesamowitych przygód: od narciarstwa i snowboardu do skituringu i telemarku, od trekkingu po dolinach do eksploracji jaskiń, od rowerów górskich do wspinaczki na najwyższe szczyty Karpat i Alp.

Przez cały rok pracuję zawodowo jako przewodnik tatrzański. Oprowadzam po Tatrach, Zakopanem i Podtatrzu. Zimą pracuję na Kasprowym Wierchu jako ratownik narciarski TOPR, dlatego duży nacisk kładę na bezpieczeństwo moich klientów.

Mam nadzieję, że moja strona będzie dla Was cennym źródłem informacji oraz inspiracji do tego, aby zwiedzić Tatry i Zakopane z przewodnikiem.


Stanisław Styrczula          
Przewodnik Tatrzański Zakopane

Przewodnik tatrzański ZakopanePrzewodnik tatrzański